Stolný stojan na vlajky

Popri galvanickom pokovovaní sa venujeme aj kompletnej výrobe produktov z kovu, ktoré následne povrchovo upravujeme. Naše skúsenosti s finálnou úpravou a jej chovaním sa na povrchu zložitejších výrobkov nám dávajú výhodu pri optimálnom návrhu detailov a celkovej konštrukcie jednotlivých produktov.

Medzi naše výrobky patria stojany na vlajky, nožičky, madlá a kovanie pre nábytkársky priemysel – klasickou kovovýrobou, či odlievaním kovu (zinkozliatina).
Aj pre vás sme pripravení vyrobiť a pokovovať diely, ktoré zlepšia dizajn a predajnosť vášho finálneho výrobku. Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku!

Nábytková nožičkaProdukty, ktoré držíme skladom:
1.
Stolné vlajkové "stojančeky" s výškou 30 cm, v striebornom a zlotom prevedení.
2. Nábytková noha, chromovaná. Základňa 90x90 mm, noha 25x25 mm, celková výška 110 mm. Cena od 2,95 € / ks.

CHRÓMOVANIE

Galvanické chrómovanie je jedna z najžiadanejších povrchových úprav kovov, pretože prináša jedinečný a neprekonateľný povrch a zároveň zvyšuje mechanické vlastnosti produktu.
Pochrómované produkty vykazujú veľmi vysokú odolnosť voči korózii, nielen pri štandardnej ale aj zvýšenej teplote, ich povrch je veľmi tvrdý. Čítať ďalej...

MEDENIE

Galvanické nanášanie medi na povrch železných materiálov sa deje v prvom rade za účelom medzivrstvy pri galvanickom niklovaní a chrómovaní. V prípade takejto základnej vrstvy je jej hrúbka od 0,01 až do 0,1 mm. Čítať ďalej...

ZINKOVANIE

Galvanické zinkovanie je štandardne používané ako kvalitná antikorózna ochrana a vďaka pasivácii (chromátovaniu) je aj výsledný povrch veľmi hodnotný. Na rozdiel od žiarového zinkovania, kde sú diely ohriate na 450 ºC, nedochádza vplyvom tepla k deformácii plechov, či jemnejších konštrukcií. Čítať ďalej...

Tešíme sa na spoluprácu!

Naša práca nás baví, a aj preto dosahujeme kvalitné výsledky. Vytvoríme vašim produktom perfektný povrch, v ktorom sa odzrkadlí váš úspech v predaji.

Chrómovanie, niklovanie, zlatenie...

Spoločnosť Kovex Vám ponúka kompletnú povrchovú úpravu kovových materiálov galvanickým pokovením - chrómovanie, zinkovanie, medenie, zlatenie, či cínovanie. Disponujeme technológiami aj na kvalitné pokovenie hliníkových zliatin! Špecializujeme sa na pokovovanie nábytkových nožičiek, madiel..., renováciu chrómovaných dielov automobilových a motocyklových veteránov.

Kovex - družstvo
Plavecký Štvrtok 65
900 68 Slovensko


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.chromovanie.com