Galvanické pokovovanie - chróm, zinok, nikel, meď, zlatoPovrchová úprava má zásadný vplyv na konečné vlastnosti výrobkov. Zvyšuje ich životnosť, kvalitu a v podstatnej miere zlepšuje vzhľad. V našej firme sa na tieto parametre dlhodobo sústreďujeme a pracujeme len so surovinami od certifikovaných dodávateľov.

Čítať ďalej...

Leštenie kovovLeštenie je súčasť nášho každodenného výrobného procesu. Vrstvy v hrúbkach len niekoľko jednotiek až desiatok mikrometrov vieme bez poškodenia rozleštiť a dosiahneme tak vynikajúci základ pre chrómovanie, či 100% kvalitnú vrchnú vrstvu.

Čítať ďalej...

PieskovanieOtryskávanie pieskom, korundom, balotinou, či iným materiálom sa odstraňuje farba, hrdza, či iné nečistoty. Niekedy nie je potrebný vysoký lesk ale len pekná, súvislá homogénna plocha a vtedy sa môže použiť tryskanie na vytvorenie potrebného jednoliateho povrchu.

Čítať ďalej...

kovovýroba - nábytkové madlá, nožičkyVzhľadom na dlhodobú tradíciu pokovovania sme schopný zabezpečiť výrobu prototypov, menšieho aj veľmi veľkého počtu nábytkového kovania, armatúr či iného atypického výrobku z kovu.

Čítať ďalej...

omieľanieSlúži na získanie homogénnej a akoby jemne leštenej povrchovej úpravy menších kovových dielov za použitia vhodného abrazíva. Prípadne je vhodné na zjemnenie hrán malých výliskov. Výrobky a abrazívum sa vloží do omieľacieho bubna na pomerne dlhý čas.

Čítať ďalej...

Tešíme sa na spoluprácu!

Naša práca nás baví, a aj preto dosahujeme kvalitné výsledky. Vytvoríme vašim produktom perfektný povrch, v ktorom sa odzrkadlí váš úspech v predaji.

Chrómovanie, niklovanie, zlatenie...

Spoločnosť Kovex Vám ponúka kompletnú povrchovú úpravu kovových materiálov galvanickým pokovením - chrómovanie, zinkovanie, medenie, zlatenie, či cínovanie. Disponujeme technológiami aj na kvalitné pokovenie hliníkových zliatin! Špecializujeme sa na pokovovanie nábytkových nožičiek, madiel..., renováciu chrómovaných dielov automobilových a motocyklových veteránov.

Kovex - družstvo
Plavecký Štvrtok 65
900 68 Slovensko


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.chromovanie.com