Ekológia Kovex Plavecký ŠtvrtokZáhorie je prekrásna oblasť Slovenska, kde sa v teplý letný deň miesi ostrejšia vôňa borovicového lesa so zemitou nuansou prehriateho piesku – chýba už len štipka soli a máte dojem, že ste pri čistom Jadranskom mori. Tu je však krajšie aj vďaka každodennému smiechu, ktorý Záhorákom nikdy nechýba.

Chemická výroba, ktorá u nás trvá už 50 rokov sa nepodpísala na okolí našej spoločnosti. Vždy sme si ctili čistotu a prírodu, ktorá nás obklopuje. Každý deň monitorujeme výrobný proces a vnútropodniková úprava vody, vzduchu zabezpečujú ochranu našim pracovníkom aj okolitej prírode.

Tešíme sa na spoluprácu!

Naša práca nás baví, a aj preto dosahujeme kvalitné výsledky. Vytvoríme vašim produktom perfektný povrch, v ktorom sa odzrkadlí váš úspech v predaji.

Chrómovanie, niklovanie, zlatenie...

Spoločnosť Kovex Vám ponúka kompletnú povrchovú úpravu kovových materiálov galvanickým pokovením - chrómovanie, zinkovanie, medenie, zlatenie, či cínovanie. Disponujeme technológiami aj na kvalitné pokovenie hliníkových zliatin! Špecializujeme sa na pokovovanie nábytkových nožičiek, madiel..., renováciu chrómovaných dielov automobilových a motocyklových veteránov.

Kovex - družstvo
Plavecký Štvrtok 65
900 68 Slovensko


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.chromovanie.com