Nábytkové nožičky, madlá a iné pokovené dielyV interiéri sa v posledných desaťročiach používa veľa kovových detailov, ktoré sú niklované, chrómované alebo zlatené. Prinášajú symbol elegancie, luxusu a zvyšujú tak hodnotový pocit z nábytku. Či už sú to masívne nožičky kožených sedacích súprav, stolov alebo masívnejšie madlá na otváranie skríň, ktoré pri každom dotyku dávajú pocit istoty a stability.

Ak ste výrobca nábytku a potrebujete poradiť pri výrobe, či následnej povrchovej úprave kovových častí nábytku galvanickým pokovovaním – ozvite sa nám, radi s vami prediskutujeme optimálny proces výroby a finálnej úpravy.

Naše dlhoročné skúsenosti oceníte pri komunikácii s nami, kde spoločne docielime optimálnu kvalitu dielu a zároveň dobrú cenu. Správny kompromis sa pretaví do vášho finančného zisku a zároveň ním neutrpí kvalita a referencia vašej značky. Správna hrúbka vrstvy, kvalitné chemikálie, čistota – to je základ, ktorý bude základom dlhoročnej spokojnosti zákazníka. Práve on svojimi rukami, čistením rôznymi prostriedkami, nárazmi – ocení kvalitu, ktorá je našou spoločnou vizitkou. Pre nás je to už 50 rokov to najdôležitejšie ocenenie – klient, ktorý je spokojný a vždy sa vráti!

CHRÓMOVANIE

Galvanické chrómovanie je jedna z najžiadanejších povrchových úprav kovov, pretože prináša jedinečný a neprekonateľný povrch a zároveň zvyšuje mechanické vlastnosti produktu.
Pochrómované produkty vykazujú veľmi vysokú odolnosť voči korózii, nielen pri štandardnej ale aj zvýšenej teplote, ich povrch je veľmi tvrdý. Čítať ďalej...

ZINKOVANIE

Galvanické zinkovanie je štandardne používané ako kvalitná antikorózna ochrana a vďaka pasivácii (chromátovaniu) je aj výsledný povrch veľmi hodnotný. Na rozdiel od žiarového zinkovania, kde sú diely ohriate na 450 ºC, nedochádza vplyvom tepla k deformácii plechov, či jemnejších konštrukcií. Čítať ďalej...

NIKLOVANIE

Pokovovanie niklom sa vďaka lesklému vzhľadu hodí k zlepšeniu imidžu produktov a zároveň poskytuje základnú antikoróznu ochranu. Pri priamom nanesení niklu na železo je ochrana dostatočná len v interiéri, pretože nikel je pomerne porézny a vrstva je veľmi tenká. Čítať ďalej...

Tešíme sa na spoluprácu!

Naša práca nás baví, a aj preto dosahujeme kvalitné výsledky. Vytvoríme vašim produktom perfektný povrch, v ktorom sa odzrkadlí váš úspech v predaji.

Chrómovanie, niklovanie, zlatenie...

Spoločnosť Kovex Vám ponúka kompletnú povrchovú úpravu kovových materiálov galvanickým pokovením - chrómovanie, zinkovanie, medenie, zlatenie, či cínovanie. Disponujeme technológiami aj na kvalitné pokovenie hliníkových zliatin! Špecializujeme sa na pokovovanie nábytkových nožičiek, madiel..., renováciu chrómovaných dielov automobilových a motocyklových veteránov.

Kovex - družstvo
Plavecký Štvrtok 65
900 68 Slovensko


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.chromovanie.com