Ekológia Kovex Plavecký ŠtvrtokZáhorie je prekrásna oblasť Slovenska, kde sa v teplý letný deň miesi ostrejšia vôňa borovicového lesa so zemitou nuansou prehriateho piesku – chýba už len štipka soli a máte dojem, že ste pri čistom Jadranskom mori. Tu je však krajšie aj vďaka každodennému smiechu, ktorý Záhorákom nikdy nechýba.

Čítať ďalej...

Technologické vybavenie Kovex Plavecký ŠtvrtokNa zabezpečenie výrobného procesu našich partnerov máme k dispozícii 3 automatické linky na pokovovanie, dve divízie leštenia a brúsenia, chemicko-technologické laboratórium, sekciu trýskania, omielania a samozrejme skladové hospodárstvo, údržbu.

Čítať ďalej...

História súčasnosť Kovex Plavecký ŠtvrtokHistória družstva KOVEX sa odvíja od roku 1963, kedy v Plaveckom Štvrtku  vznikol závod na výrobu brašnárskeho a obuvníckeho kovania pri družstve KOŽATEX Bratislava. V závode v Plaveckom Štvrtku sa vyrábalo brašnárske a obuvnícke kovanie pre potreby družstva v 1/3, ale aj pre potreby podnikov v bývalom Československu a vyvážalo sa aj do zahraničia.

Čítať ďalej...

Tešíme sa na spoluprácu!

Naša práca nás baví, a aj preto dosahujeme kvalitné výsledky. Vytvoríme vašim produktom perfektný povrch, v ktorom sa odzrkadlí váš úspech v predaji.

Chrómovanie, niklovanie, zlatenie...

Spoločnosť Kovex Vám ponúka kompletnú povrchovú úpravu kovových materiálov galvanickým pokovením - chrómovanie, zinkovanie, medenie, zlatenie, či cínovanie. Disponujeme technológiami aj na kvalitné pokovenie hliníkových zliatin! Špecializujeme sa na pokovovanie nábytkových nožičiek, madiel..., renováciu chrómovaných dielov automobilových a motocyklových veteránov.

Kovex - družstvo
Plavecký Štvrtok 65
900 68 Slovensko


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.chromovanie.com